FastCarVR2018-10-26T10:20:36+02:00

FASTCAR VR

Gotowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Niezależnie od tego, czy chcieliby Państwo posiadać gotową atrakcję na swoje eventy, lub posiadać całkiem nową atrakcję do swojego obiektu rozrywkowego.

Co to jest?

Gotowy symulator wyścigów samochodowych. Sprawdzone i popularne rozwiązanie, stosowane zarówno na eventach, jak i w salonach stacjonarnych. Składa się z fotela PLAYSEAT WRC, zestawu Logitech G29, gogli Oculus RIFT wraz z grą (licencja komercyjna) i telewizorem, a także gamingowym komputerem który z powodzeniem pozwoli na rozgrywkę w najwyższej jakości. Wszystkie komponenty dobrane są w tak, by w optymalny sposób dostarczyć rozrywkę najwyższej jakości. Istnieje możliwość długoterminowego wynajmu sprzętu. Urządzenie oferuje rozgrywkę dla każdej kategorii wiekowej. Wykorzystywany na eventach pozwala na zorganizowanie wielu konkursów oraz zabaw dla korzystających. Bardzo proste w obsłudze, nie wymaga wiele uwagi ani rozległej wiedzy technicznej do obsługi.

Dla kogo?

Rozrywka przeznaczona dla każdej grupy wiekowej. Gratka dla miłośników motoryzacji, oraz pasjonatów wyścigów samochodowych.

Co zyskasz?

Decydując się na zakup naszego bolidu, zyskujesz gotowe, w pełni sprawdzone rozwiązanie.

  • W pełni wyposażone stanowisko.

  • Wielokrotnie wypróbowane i sprawdzone rozwiązanie przyciągające wielu chętnych do skorzystania z atrakcji.

  • Bezpieczną rozrywkę, która jednocześnie gwarantuje dużą adrenalinę.

  • Serwis sprzętu door-2-door w 48h.

  • Przeszkolenie obsługi.

  • Jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Galeria / Wizualizacje

Przestawiamy Państwu dotychczasowe realizacje, gdzie FASTCAR odnalazł się doskonale w swojej roli, między innymi na imprezach integracyjnych oraz eventach.

Technologia

Najbardziej reprezentacyjną częścią symulatora jest fotel PLAYSEAT WRC. Jak zapewnia producent, cechami fotela są przede wszystkim:

– opatentowane, w pełni uniwersalne wsparcie regulacji kierownicy i pedałów;
– szybkie do rozłożenia i dostosowania do indywidualnych wymogów;
– wyjątkowo solidna konstrukcja, zapewnia dobrą stabilność i komfort;
– łatwe do przechowywania – dzięki opatentowanym systemem składania.

W skład wchodzą również gogle OCULUS RIFT. Zaawansowana technologia wyświetlania Rift w połączeniu z precyzyjnym systemem śledzenia zapewnia wrażenia obecności w miejscu, w którym rozgrywa się akcja. Mocny i niezwykle wydajny komputer gamingowy pozwoli na rozgrywkę najwyższych lotów. Kierownica Driving Logitech G29 Force została stworzona pod kątem wymagającego ścigania się i długoterminowej niezawodności. Wyposażono ją w łożyska kulowe z wytrzymałej stali w drążku kierowniczym oraz łopatkowe dźwignie zmiany biegów ze stali nierdzewnej i pedały. Kierownica jest pokryta ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, sprawiając wrażenie kierownicy szybkiego samochodu wyścigowego. Zapewnia to wygodniejsze użycie przez długi czas.

Z przyjemnością damy się poznać.

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem i zaprezentujemy możliwości naszego bolidu. Objaśniamy dokładne działanie, a także zaprosimy na jazdę próbną. Będą mogli Państwo przekonać się, iż nasz opis nie jest przesadzony – a wyścigi samochodowe nagle okażą się atrakcyjniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Zaufali nam :

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię wynajem symulatorów wirtualnych lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com