Eventy VR2018-10-31T10:50:09+00:00

EVENTY

Oczarowanie Twoich Gości nigdy nie było tak proste! Eventy VR jakie oferujemy to doświadczenie, które nie tylko na długo zapadnie im w pamięci – na pewno będą jeszcze długo o nim mówić. Skontaktuj się z nami – przygotujemy atrakcje dopasowane do Twojego wydarzenia!

O nas

Szukasz niezapomnianej atrakcji na swoje wydarzenie?

Zajmujemy się organizacją stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Nie masz pomysłu na przyciągnięcie ludzi? VR to najlepszy sposób!

Od 2015 roku zajmujemy się wirtualną rzeczywistością.

Event VR, impreza integracyjna czy urodziny – jesteśmy całkowicie elastyczni, realizujemy nawet najbardziej zwariowane pomysły. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, by Twoja impreza przebiegła bez przeszkód. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, by każdy Gość poczuł się wyjątkowo. Uprzejmość to cecha, która nas charakteryzuje. Posiadamy sprzęt najnowszej technologi. Zawsze aktualny, sprawdzony, sprawny. Istnieje możliwość przygotowania oferty atrakcji pod indywidualne zamówienie Klienta. Dostosujemy się do wszelkich wskazówek odnośnie branży czy charakteru eventu.

Symulatory

Oferujemy szeroką gamę symulatorów, które nie tylko wzmocnią wrażenia płynące z korzystania z naszych atrakcji – swoim wyglądem intrygują każdego, dzięki czemu nikt nie przechodzi obok naszych stanowisk obojętnie.

symulator lotu zenonvr

Lotnia

Prawdopodobnie jako jedynie w Europie posiadamy symulator paralotni. Oferujemy wirtualny przelot z zapierającymi dech widokami na realistycznie odwzorowanej lotni!

symulator bolidu vr zenonvr

Bolid wyścigowy

Symulator ekscytujących wyścigów samochodowych, na torach z całego świata. Rozgrywka w specjalnie stworzonym bolidzie, by zmaksymalizować immersję.

rower vr zenonvr

Rower VR VirZoom

Symulator roweru VR to znakomity sposób na rozruszanie gości. Mamy aż 3 stanowiska, które mogą w tym samym czasie rywalizować ze sobą w kilku różnych scenariuszach.

platforma ruchowa zenonvr

Platforma ruchowa Omni

Platforma Omni zapewnia zarówno bezpieczeństwo gracza, jak i pełną swobodę ruchu w promieniu 360 stopni.

Realizacje

Nasze atrakcje to przede wszystkim Wasz sukces. Udowodniliśmy to już nie raz, na wielu różnych imprezach. Konferencje, imprezy integracyjne, jubileusze, targi i wiele innych – nasze stanowiska za każdym razem spotykały się z niesamowicie ciepłym przyjęciem, a także długi kolejkami chętnych do skorzystania z naszych symulatorów!

Atrakcje

Dzieci oraz młodzież należą do najbardziej wymagającej grupy – często są najlepiej zaznajomieni z technologią VR. O ile sami nie posiadają gogli wirtualnej rzeczywistości, to ich ulubieni streamerzy i youtuberzy często omawiają najnowsze tytuły, czy produkcje. W swojej ofercie posiadamy mnogość aplikacji, które zawsze przyjmowane są przez najmłodszych z dużym entuzjazmem. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do odpowiedniego wyboru tytułów, z jakimi pracujemy podczas wydarzeń gdzie główną grupą docelową są młodzi ludzie. Ich gusta są już wyrobione na podstawie dostępnych opinii, lub na podstawie wcześniejszych doświadczeń. Wiedzą, które tytuły są najpopularniejsze, a które najbardziej interesujące. Wśród tytułów stricte rozrywkowych, takich jak gry zręcznościowe, symulatory oraz FPS, posiadamy szeroki wybór aplikacji które spełniają edukacyjną rolę. Dodatkowo, z przyjemnością dostosujemy się do charakteru imprezy, przygotowując ofertę tematyczną – Dziki Zachód, Kosmos, Geografia oraz Przygoda to jedynie namiastka tematów, które mamy przygotowane. W naszej ofercie królują jedynie najlepiej sprawdzające się produkcje VR w tej grupie wiekowej. Tu przybliżymy jedynie kilka, z naszej szerokiej oferty.

Aplikacje, które proponujemy tej grupie odbiorców, zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie wielomiesięcznej obserwacji oraz researchu. Jednocześnie osobiście sprawdziliśmy które tytuły cieszą się największą popularnością wśród dorosłych. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z doświadczonym Graczem, czy z nowicjuszami którzy na co dzień nie grają w gry – nasze atrakcje przynoszą wiele dobrej zabawy każdemu. Spośród szerokiego wyboru aplikacji, zawsze wybieramy i proponujemy tytuły które najlepiej sprawdzą się na danej imprezie lub wydarzeniu. Poparte jest to naszym kilkuletnim doświadczeniem. Mnogość aplikacji pozwala nam również na stworzenie propozycji tematycznych. Przy dorosłych Gościach zadanie jest ułatwione – nie ograniczają nas ramy wiekowe, przez co wachlarz gier wykracza daleko poza ofertę dla dzieci i młodzieży. Jeżeli zdecydują Państwo, iż event będzie skoncentrowany na danym motywie przewodnim – z przyjemnością dostosujemy naszą propozycję do charakteru imprezy. Oczywiście zadbamy przy tym, by atrakcje były dostępne dla każdego niezależnie od zaawansowania i znajomości mechanik rozgrywki komputerowej. Posiadamy tytuły które nie wymagają długiego wprowadzenia, są intuicyjne a rozgrywki dynamiczne. Pozwala to na zmaksymalizowanie doznań w bardzo krótkim czasie. Gry te nie frustrują skomplikowanym systemem sterowania. Są łatwo dostępne dla nowicjuszy, jednak nie wykluczają graczy zaawansowanych – docenią szybkie wprowadzenie do uniwersum gry, i rozgrywkę dostosowaną dla różnych poziomów trudności. Tym bardziej, iż wiele z naszych propozycji pozwala na to by każdy grał swoim tempem – nie karają one użytkownika za brak umiejętności, jednak potrafią być wynagradzające dla Graczy z większym stażem. Oto jedynie kilka propozycji z naszej szerokiej oferty:

Nasza oferta to nie tylko eventy i rozrywka

Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem PRODUKTY. Być może odnajdą Państwo inspirację, i zmienią kierunek swoich działań koncentrując się wokół technologii wirtualnej rzeczywistości.

Zaufali nam :

KONTAKT

Masz pytania? Wątpliwości? W sumie nie wiesz co tu się dzieje?

Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com