Eventy VR2019-07-22T10:52:05+02:00

EVENTY

Szukasz oryginalnego pomysłu na event? Dobrze trafiłeś! My wiemy, jak wykorzystać najnowsze zdobycze technologii, aby przyciągnąć tłumy gości na imprezę i dostarczyć im niezapomnianej rozrywki. Symulatory wirtualne na wynajem to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci rozkręcić każde spotkanie.

Oryginalne atrakcje eventowe

Nowoczesna technologia ma wiele do zaoferowania również w dziedzinie rozrywki. Gogle wirtualnej rzeczywistości to wciąż stosunkowo nowy wynalazek, w którym dostrzega się ogromny potencjał. Szybko zyskały one popularność na całym świecie, podbijając serca amatorów cyfrowej zabawy. Możemy być pewni, że fascynacja nimi prędko nie przeminie, a wszystko dzięki szerokiemu spektrum zastosowań, jakie oferuje technologia VR. Projektowanie wirtualnych światów wiąże się z nieustannym przekraczaniem granic, odkrywaniem nowych możliwości i perspektyw oraz dawaniem użytkownikom okazji do przeżywania zupełnie nowych doświadczeń i niezapomnianych przygód.

Od 2015 roku zajmujemy się wirtualną rzeczywistością. Oferujemy wynajem symulatorów VR, organizujemy stanowiska wirtualnej rzeczywistości i pozwalamy gościom różnego rodzaju imprez zanurzyć się w pełnym niesamowitości świecie. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt: zawsze aktualny, przetestowany i sprawny, a nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, jak sprawić, by goście bawili się doskonale. Jeśli potrzebny Ci nietypowy pomysł na event dla klientów, potencjalnych partnerów lub po prostu na zwykłe przyjęcie dla znajomych – służymy naszym doświadczeniem i szeroką gamą wirtualnych atrakcji.

 

Zalety naszych atrakcji VR:

  • przednia zabawa dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia w grach komputerowych;
  • szeroki wybór gier i duże zróżnicowanie gatunkowo-tematyczne;
  • dostosowanie aplikacji do odbiorców – osobne oferty dla dorosłych i dzieci;
  • dopasowanie atrakcji do charakteru imprezy;
  • możliwość stworzenia specjalnych aplikacji tematycznych;
  • intuicyjne gry, niewymagające długiego wprowadzenia;
  • rozgrywka dostosowana do różnych poziomów zaawansowania odbiorców;
  • tytuły nagradzające za sukcesy, ale niekarzące za brak umiejętności lub szczęścia;
  • masa pozytywnych wrażeń i emocji płynących z obcowania z wirtualną rzeczywistością!

Symulatory VR na eventy

Dysponujemy całkiem pokaźnym arsenałem atrakcji VR! Nasze sprzęty zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko wzmocnić wrażenia płynące z zabawy, lecz także zaintrygować swoim wyglądem każdego, kto znajdzie się w pobliżu stanowiska. Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas symulatory na wynajem.

symulator lotu zenonvr

Lotnia

Jako jedni z nielicznych w Europie posiadamy symulator paralotni. Zafunduj swoim gościom wirtualny przelot z zapierającymi dech widokami na realistycznie odwzorowanej lotni – szalone emocje gwarantowane!

symulator bolidu vr zenonvr

Bolid wyścigowy

Ten sprzęt pozwala na symulację ekscytujących wyścigów samochodowych na torach z całego świata. Rozgrywka odbywa się w specjalnie zaprojektowanym bolidzie, dzięki czemu udaje się osiągnąć maksymalną immersję.

rower vr zenonvr

Rower VR VirZoom

VirZoom to znakomity sposób na rozruszanie gości. Dysponujemy trzema stanowiskami, co umożliwia graczom wzajemną rywalizację w ramach kilku różnych scenariuszy.

platforma ruchowa zenonvr

Platforma ruchowa Omni

Atrakcje na eventy VR nie mają sobie równych, jeśli na pokładzie posiadamy ten oto wynalazek. Platforma Omni zapewnia graczowi pełną swobodę ruchu – pozwala wykonywać w bezpieczny sposób obroty o 360 stopni w każdym kierunku!

Symulatory wirtualne na imprezy – nasze realizacje

Nasze atrakcje z pewnością przełożą się na Twój wizerunkowy sukces. Efektywności stanowisk VR dowiedliśmy już wielokrotnie, dostarczając symulatory na eventy firmowe, konferencje, imprezy integracyjne, jubileusze, targi i wiele innych okazji. Zapoznaj się z galerią ZENonVR, aby zobaczyć, jak to wygląda!

Atrakcje

Dzieci oraz młodzież należą do najbardziej wymagającej grupy – często są najlepiej zaznajomieni z technologią VR. Jeśli nie posiadają gogli wirtualnej rzeczywistości, to z pewnością ich ulubieni streamerzy i youtuberzy omawiają najnowsze produkcje z tej dziedziny. W ofercie posiadamy wiele aplikacji, które zawsze przyjmowane są przez najmłodszych z dużym entuzjazmem. Właśnie dlatego tak wielką wagę przykładamy do odpowiedniego wyboru tytułów, z jakimi pracujemy podczas wydarzeń, gdzie główną grupą docelową są młodzi ludzie. Ich gusta są już wyrobione na podstawie dostępnych opinii lub wcześniejszych doświadczeń. Wiedzą, które tytuły są najpopularniejsze, a które najbardziej interesujące. Wśród produkcji stricte rozrywkowych, takich jak gry zręcznościowe, symulatory oraz FPS, posiadamy szeroki wybór aplikacji, które spełniają edukacyjną rolę. Co więcej, z przyjemnością dostosujemy się do charakteru imprezy, przygotowując ofertę tematyczną. Dziki Zachód, Kosmos, Geografia oraz Przygoda to jedynie namiastka tematów, jakie proponujemy. W naszej ofercie królują jedynie najlepiej sprawdzające się produkcje VR w tej grupie wiekowej. Oryginalne atrakcje eventowe to nasza specjalność! Poniżej przybliżamy kilka przykładów z naszej oferty dla dzieci.

Aplikacje, które proponujemy tej grupie odbiorców, zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie wielomiesięcznej obserwacji oraz researchu. Jednocześnie osobiście sprawdziliśmy, które tytuły cieszą się największą popularnością wśród dorosłych. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z doświadczonymi graczami, czy z nowicjuszami, którzy na co dzień nie grają w gry, nasze atrakcje przynoszą wiele dobrej zabawy każdemu. Z szerokiego wachlarza aplikacji zawsze wybieramy i proponujemy tytuły, które najlepiej sprawdzą się na danej imprezie lub wydarzeniu. Poparte jest to naszym kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie atrakcji na eventy firmowe i nie tylko. Mnogość aplikacji pozwala nam również na stworzenie propozycji tematycznych. Przy dorosłych gościach zadanie jest ułatwione – nie ograniczają nas ramy wiekowe, dzięki czemu wachlarz gier wykracza daleko poza ofertę dla dzieci i młodzieży. Jeżeli Twój event będzie skoncentrowany na danym motywie przewodnim, z przyjemnością dostosujemy naszą propozycję do charakteru imprezy. Oczywiście zadbamy przy tym, by atrakcje były dostępne dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania i znajomości mechanik rozgrywki komputerowej. Posiadamy tytuły niewymagające długiego wprowadzenia, intuicyjne i dynamiczne zarazem. Pozwala to na zmaksymalizowanie doznań w bardzo krótkim czasie. Nasze gry nie frustrują skomplikowanym systemem sterowania. Są łatwo dostępne dla nowicjuszy, jednak nie wykluczają graczy zaawansowanych – docenią oni szybkie wprowadzenie do uniwersum gry i rozgrywkę dostosowaną dla różnych poziomów trudności, tym bardziej że wiele z naszych propozycji pozwala na to, by każdy grał w swoim tempie. Gry nie karzą użytkownika za brak umiejętności, lecz mogą wynagradzać graczy z większym stażem. Poniżej przedstawiamy wybrane propozycje z naszej oferty.Oto jedynie kilka propozycji z naszej szerokiej oferty:

Nasza oferta to nie tylko eventy i rozrywka

Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem PRODUKTY. Być może odnajdą Państwo inspirację, i zmienią kierunek swoich działań koncentrując się wokół technologii wirtualnej rzeczywistości.

Zaufali nam :

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię wynajem symulatorów wirtualnych lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com