CinemaVR2018-10-26T10:22:51+02:00

CINEMA VR

Dla wszystkich, którzy już zrozumieli lub są otwarci na poznanie korzyści płynących z wykorzystania wirtualnej rzeczywistości z wykorzystania Wirtualnej rzeczywistości dla przyciągnięcia Klientów… Bo Wirtualna Rzeczywistość to zdecydowanie więcej niż rozrywka!

Co to jest?

CINEMA VR to nic innego jak seans w wirtualnej rzeczywistości. Ciekawa ekspozycja? Pokaz? Przedstawienie obiektu, usługi, czy wycieczka w czasie i przestrzeni? W zależności od zapotrzebowania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa odpowiednie widowisko. Państwa Goście rozsiądą się wygodnie, i zanurzeni w wirtualnej rzeczywistości przeniosą się dokładnie tam, gdzie tylko sobie Państwo zażyczą. A my za pomocą aplikacji stworzonej specjalnie dla Państwa, pokażemy im dokładnie to, co chcą Państwo pokazać. Niezależnie od tego, co to będzie efekt będzie dokładnie ten sam – niezapomniane przeżycie, które zapadnie w pamięć na długie lata. Jesteśmy bardziej niż pewni, iż to co będą chcieli Państwo przekazać swoim Gościom zapadnie im w pamięci na długie lata.

Dla kogo?

Oferta skierowana do wszystkich w szczególności do muzeów, zabytków oraz parków rozrywki.

Co zyskasz?

Cinema VR to przede wszystkim atrakcja przyciągająca odbiorców w każdym przedziale wiekowym.

  • W chwili obecnej technologia zapewniająca największą immersję.

  • Wysoce atrakcyjny sposób na przedstawienie swojej atrakcji / produkcji / lokalu / historii.

  • Narzędzie które wzbudza zainteresowanie osób młodych (otwartość na nowe technologie), jak i osób starszych (zaciekawienie oraz utrudniony dostęp na co dzień do tej technologii ze względu na wiek)

  • Atrakcyjny wygląd – wzbudza w odwiedzających poczucie ekskluzywności, m.in. poprzez wysoką estetykę stanowisk oraz jakość rozrywki.

  • Nie wymaga od Użytkownika wiedzy z dziedziny technologii – atrakcja łatwo dostępna dla każdej grupy wiekowej.

  • Atrakcja niezwykle popularna wśród turystów zagranicznych.

Galeria / Wizualizacje

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasze dotychczasowe realizacje, a także przykładowe wizualizacje.

Technologia

Cinema VR to nic innego jak kino wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości. Przygotowane stanowiska których ilość określamy np. na podstawie średniej zorganizowanej grupy odwiedzających. Goście zakładają gogle, na których przedstawiona zostaje Państwa atrakcja / obiekt. Wysoka immersja pozwala najskuteczniej przedstawić swoją atrakcję / miejsce / eksponat. Dedykowana aplikacja może lecz nie musi posiadać lektora, który w dowolnym języku opowie więcej na wybrany przez Państwa temat. Dzięki tej technologii możliwe będzie przedstawienia Państwa Gościom tematów lub atrakcji których nie są Państwo w stanie fizycznie pokazać. Mamy na myśli między innymi podróż w czasie i przestrzeni. Niezależnie od tego, czy chcielibyśmy pokazać kotlinę pełną żywych dinozaurów, które przemieszczają się tuż przy naszych Gościach, lub wnętrza zabytków, które tętnią życiem w czasach swojej największej świetności. Z CINEMA VR jest to bardziej niż osiągalne. Wystarczą okulary VR, aplikacja stworzona specjalnie dla Państwa oraz wygodny fotel dla Państwa Gości. Wszystko to możemy osiągnąć w prosty i niezwykle wygodny sposób. Do obsługi stanowisk i obsłużenia nawet dużych grup jednorazowo wymagana jest tylko jedna osoba do obsługi!

Z przyjemnością damy się poznać.

Jeżeli tylko nie do końca są Państwo przekonani, lub chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat CINEMA VR – jesteśmy otwarci na rozmowę. Z chęcią przyjedziemy do Państwa i odbędziemy niezobowiązującą rozmowę – opowiemy więcej o tym rozwiązaniu, pokażemy przykłady oraz damy szansę, by przekonali się Państwo na “własnej skórze” jak działa VR.  

Zaufali nam :

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię wynajem symulatorów wirtualnych lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com