O firmie2019-05-04T21:56:34+02:00

O firmie

Naszą pasją jest VR. Niezależnie od tego, czy rozmawiamy o rozrywce, nauce, technologii czy w marketingu – jest to genialne rozwiązanie, które z biegiem lat na dobre wyprze swoje tradycyjne formy. A my jesteśmy o tym przekonani. Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, chłoniemy nowinki technologiczne i staramy się jak najczęściej wykorzystywać VR na wszystkich polach swojej działalności. Jesteśmy przekonani o sukcesie VR, i jego przyszłej dominacji na świecie. Czy chciałbyś posłuchać dlaczego tak sądzimy?

ZENonVR – kim jesteśmy?

Zajmujemy się wszystkim pod pojęciem “wirtualna rzeczywistość” – obsługa eventów VR, tworzenie aplikacji VR oraz AR, wszelkiego rodzaju instalacje i wdrożenia sprzętowo – softwarowe oraz wynajem sprzętu komputerowego i VR to nasza codzienność.

Posiadamy doświadczenie oraz wykwalifikowany personel by sprostać nawet największemu wyzwaniu! Świat VR jest Ci jeszcze obcy? Możemy pomóc! Chętnie wprowadzimy Cię w świat wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do nas lub dojedziemy bezpośrednio do Twojej firmy. Zaprezentujemy Ci najnowsze urządzenia oraz technologie VR – bez zobowiązań.

ZENonVR jest częścią grupy PCSTORE GROUP.

Misja i wizja

PCSTORE GROUP jest zgranym zespołem ludzi, którego misją jest zapewnienie wszystkim klientom zadowolenia ze współpracy z nami. Naszym celem jest rozwiązanie każdego problemu oraz zagwarantowanie satysfakcji.

Naszą największą wartością jest multikompetencyjny zespół profesjonalistów, w których rozwój stale inwestujemy. Dzięki jakości naszych usług oraz relacjom z klientami chcemy być firmą pierwszego wyboru.

Zespół

Sebastian Wilk
Sebastian WilkTwórca marki ZENonVR
Jego praca jest jego pasją. Fan samorozwoju oraz sportowego stylu życia. Pasjonat sztuk walki. Od 2004 prowadzi działalność związaną ze sprzętem oraz usługami komputerowymi.
Andrzej Wędzonka
Andrzej WędzonkaDyrektor zarządzający
Prywatnie pasjonat gór, oraz fan kina fabularnego. Z ciekawością śledzi nowinki technologiczne. Odpowiedzialny za kwestie i rozwiązania techniczne.
Michał Komarnicki
Michał KomarnickiDyrektor Sprzedaży
Odpowiedzialny za wszystkie projekty oraz realizacje związane z PLATFORMĄ VR, FASTCAR VR oraz CINEMA VR. Jego główne zainteresowania to gadżety, nowe technologie, elektronika oraz samochody.

Zaufali nam :

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię wynajem symulatorów wirtualnych lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com