PlatformaVR2018-10-26T10:17:39+00:00

PLATFORMA VR

Gotowe rozwiązanie dla zdecydowanych na rozrywce w świecie VR. Skoncentrowane na grach, i maksymalnej immersji jest idealnym rozwiązaniem niezależnie od tego czy chcesz poszerzyć swoją ofertę, czy rozpocząć nową działalność skupioną na VR.

Co to jest?

Platforma jest to kompletne innowacyjne stanowisko naszego autorstwa przystosowane do gier w technologii wirtualnej rzeczywistości. Kompletne, bo poza systemem gogli, sensorów i kontrolerów Oculus Rift w wersji do komercyjnego użytku platforma posiada bardzo mocny komputer do gier oraz telewizor 50” LCD. Konstrukcja platformy to przede wszystkim aluminiowe moduły. Użytkownik po wejściu do platformy ma pełną swobodę ruchów, a specjalna barierka uniemożliwia wypadnięcie ze środka platformy. Całe stanowisko jest skonstruowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć wrażenia i doznania użytkownika i jeszcze mocniej wciągnąć go w wirtualny świat. Jednym słowem – gotowe rozwiązanie dla jak największej immersji.

Dla kogo?

Stanowisko idealne jako dodatkowa atrakcja lub jako uzupełnienie swojej oferty. Doskonale sprawdzi się również jako osobna atrakcja. Możliwość ustawienia w centrach handlowych, centrach rozrywki, lobby hotelowych, pubach oraz w salonach gier.

Co zyskasz?

Decydując się na zakup kompleksowego rozwiązania jakim jest nasza PLATFORMA VR, masz pewność stu procentowego zadowolenia – zarówno Twojego jak i osób korzystających z atrakcji.

  • Gotowe wielokrotnie przetestowane rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzającym się w swojej roli.

  • Szeroki wybór  atrakcji do wybranego typu Klienta – możliwość swobodnej zmiany rozgrywki w zależności od zainteresowań lub wieku.

  • Kompaktowe i estetyczne wykonanie sprawia bardziej niż pozytywne wrażenie.

  • Idealna kompatybilność dobranych komponentów o najwyższej jakości gwarantuje bezawaryjność oraz łatwość w obsłudze.

  • Gwarantujemy kompleksowe przeszkolenie oraz wdrożenie pracownika.

  • Poza dostawą, montażem, wsparciem technicznym, regularnym aktualizowaniem oprogramowania gwarantujemy pomoc w promocji oraz wsparcie marketingowe.

Galeria / Wizualizacje

Zapraszamy do zapoznania się z istniejącymi już i zrealizowanymi projektami.

Technologia

Skupmy się przez chwilę na kwestiach technicznych. Omówmy raz jeszcze dokładnie, czym jest, i z czego składa się PLATFORMA VR. Jest to autorska platforma o średnicy 150 cm. Dodatkowo, wyposażona jest ona w mocny komputer gamingowy. Certyfikowany zasilacz czuwa, by praca płyty wraz z grafiką działały bez zarzutu. Gogle Oculus Rift CV1 wraz z komercją licencyjną to komponenty odpowiedzialne za zabawę w wirtualnej rzeczywistości. Jednak by działały sprawnie, zamontowaliśmy zestaw 3 sensorów ruchu, podczas gdy do sterowania używamy kontrolerów Oculus Touch.  onitor 50” LCD wraz ze stojakiem, pozwala na wyświetlenie rozgrywek na monitorach dla osób postronnych. Nie zapominajmy o dowolnym zestawie gier i aplikacji VR z licencją komercyjną. Do obsługi oraz zarządzania treścią rekomendujemy intuicyjne i przyjazne oprogramowanie. Dodatkowo, w cenę stanowiska wchodzi wsparcie techniczne oraz pomoc w aktualizacjach oprogramowania, a także dostawa, montaż oraz kompleksowe szkolenie i wdrożenie pracowników. Informujemy iż serwis sprzętu odbywa się door-2-door w ciągu 48 godzin.

Dzięki niesamowitej ilości możliwości zastosowań, ciężko znaleźć dziedzinę biznesu, w której PLATFORMA VR będzie chybionym pomysłem .

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą PLATFORMĄ VR, lub mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zaufali nam :

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię wynajem symulatorów wirtualnych lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com