Alegra Gliwice2019-07-12T17:55:49+02:00

Alegra Gliwice

GLIWICE | Ul. CHORZOWSKA 56 

Sala Zabaw Alegra usytuowana jest w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 56, w bardzo dogodnej lokalizacji na pograniczu dwóch miast Zabrza i Gliwic.
Obiekt został zaprojektowany i wyposażony w taki sposób, aby spełnić oczekiwania oraz wymagania dzieci w różnym przedziale wiekowym. Na Sali zabaw obsługujemy dzieci od 1 roku do 10 lat. Laserowy paintball dedykowany jest dla dzieci od 7 roku życia. Nie zapominamy o naszych najmłodszych gościach, dla których specjalnie została wydzielona „strefa malucha”. Doskonale odnajdą się w niej dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 3 roku życia. W strefie malucha znajdują się duże klocki, rowerki, bujaki, mały basen z kulkami, pluszaki oraz domek z wyposażeniem.

VRspot by ZENonVR

Wirtualna rzeczywistość

VR na najwyższym poziomie

Doświadczenia i gry

BEAT SABER

MIECZE ŚWIETLNE

Beat Saber to gra rytmiczna VR, w której Twoim celem jest cięcie klocków w kierunkach wskazanych przez umieszczone na nich strzałki.
Klocki zbliżają się w rytm grającej muzyki.
Unikaj czerwonych ścian, które automatycznie kończą grę.

JOB SIMULATOR

SYMULATOR PRACY

Wypróbuj swoich sił jako kucharz, mechanik, sprzedawca czy pracownik biurowy. Montuj, gotuj, przestawiaj, kasuj, baw się do woli. Cokolwiek byś popsuł nic nie zapłacisz. Tobie niestety tez nie, choć mówią, że praca wzbogaca !! 🙂

RICHIE’S PLANK EXPERIENCE

DESKA STRACHU

Winda się otwiera a przed Tobą wąska kładka, i 80 pięter niżej widzisz ruchliwą ulicę.
Boisz się wysokości ? Spróbuj tego !! Jedno z najlepszych i najpopularniejszych doświadczeń VR na świecie !! Za mało Ci adrenaliny – wbij piętro 666 🙂 5% graczy nie odważa się przejść do końca.

BELKO VR

ESCAPE ROOM

VR Escape Room, jakiego jeszcze nie widziałeś!
Zostajesz umieszczony w świecie eksperymentu Belko jako jeden z 80 innych pracowników biurowych. Jesteś zmuszony rozwiązać zagadki, dokonywać trudnych wyborów, a zegar odlicza minuty i sekundy….

ELVEN ASSASSIN

ZABÓJCA ORKÓW

Złap łuk i obroń miasto przed napaścią hordy krwiożerczych orków. Uważaj, przeciwnik tylko wydaje się być ociężały i powolny. Potrafi zaatakować bardzo niespodziewanie. Uważaj, aby unikać masywnych ciosów rzucanych na ciebie przez orczych wojowników.

Cennik

15 min

19

30 min

29

60 min

49

Salon zabaw Allegra

Chorzowska 56
44-100 Gliwice

GODZINY OTWARCIA

Codziennie 10:00 – 20:00

KONTAKT

32 270 25 16
biuro@alegra.pl

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm