VRspot Gravitacja Katowice2019-07-23T09:13:35+02:00

GRAVITACJA – KATOWICE

KRĘGLE | DISCO | BILARD | SALON GIER

KATOWICE | PUNKT 44 | SALON GIER 

Centrum Rozrywki Gravitacja to powstała w 2013r. sieć centrów rozrywki zapewniających atrakcje na najwyższym poziomie. Pierwszą lokalizacją było centrum rozrywki w Katowicach, w kolejnych latach powstały lokale w Jaworznie oraz Poznaniu. W najbliższym czasie planowane są otwarcia kolejnych lokalizacji. Wszystkie nasze centra są wyposażone w profesjonalną, w pełni zautomatyzowaną 12 lub 8 – torową kręgielnię bowlingową, stoły bilardowe, bar z szerokim asortymentem napojów alkoholowych i bezalkoholowych, część klubową z parkietem, dysponującą nowoczesnym sprzętem nagłośnienia oraz oświetlenia, konsolą DJ, lożami oraz kuchnię serwującą ciepłe i zimne przekąski a także pizzę. Organizujemy turnieje bowlingowe, imprezy prywatne: urodzinowe, okolicznościowe, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, dyskoteki, salsoteki, karaoke oraz wiele innych evetów. Dysponujemy ofertą dla różnych grup wiekowych, więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie i miło spędzi czas świetnie się bawiąc.

VRspot by ZENonVR

Wirtualna rzeczywistość

VR na najwyższym poziomie

Doświadczenia i gry

BEAT SABER

MIECZE ŚWIETLNE

Beat Saber to gra rytmiczna VR, w której Twoim celem jest cięcie klocków w kierunkach wskazanych przez umieszczone na nich strzałki.
Klocki zbliżają się w rytm grającej muzyki.
Unikaj czerwonych ścian, które automatycznie kończą grę.

JOB SIMULATOR

SYMULATOR PRACY

Wypróbuj swoich sił jako kucharz, mechanik, sprzedawca czy pracownik biurowy. Montuj, gotuj, przestawiaj, kasuj, baw się do woli. Cokolwiek byś popsuł nic nie zapłacisz. Tobie niestety tez nie, choć mówią, że praca wzbogaca !! 🙂

RICHIE’S PLANK EXPERIENCE

DESKA STRACHU

Winda się otwiera a przed Tobą wąska kładka, i 80 pięter niżej widzisz ruchliwą ulicę.
Boisz się wysokości ? Spróbuj tego !! Jedno z najlepszych i najpopularniejszych doświadczeń VR na świecie !! Za mało Ci adrenaliny – wbij piętro 666 🙂 5% graczy nie odważa się przejść do końca.

ELVEN ASSASSIN

ZABÓJCA ORKÓW

Złap łuk i obroń miasto przed napaścią hordy krwiożerczych orków. Uważaj, przeciwnik tylko wydaje się być ociężały i powolny. Potrafi zaatakować bardzo niespodziewanie. Uważaj, aby unikać masywnych ciosów rzucanych na ciebie przez orczych wojowników.

Clash of chefs VR gra wirtualna rzeczywistość nagłówek

CLASH OF CHEFS VR

POJEDYNEK KUCHARZY

Wyćwicz się na najlepszego kucharza na świecie. By zadowolić bardzo wymagających klientów przygotuj zamówione jedzenie i napoje . Trenuj sprawność i szybkość oraz ucz się nowych coraz to bardziej skomplikowanych przepisów. Do perfekcji smaku droga daleka, ale trening czyni mistrza.

ZOMBIE TRAINING SIMULATOR

Nasz symulator to najbardziej zaawansowane na świecie narzędzie przygotowujące do bezpośredniego starcia z zombie. Trenujemy Cię z użyciem broni,taktyk i scenariuszy z prawdziwego świata, aby upewnić się, że będziesz dobrze wyszkolony, gdy nadejdzie dzień.

AFFECTED: THE MANOR

Mega horror VR. Zapraszamy na spacer po opuszczonej nawiedzonej rezydencji. Przeżyj – to ważne słowo – bardzo bliskie spotkania z najciemniejszymi koszmarami. Nie znasz historii willi, możesz się jednak domyślać, że stało się tam coś bardzo niedobrego. Przygotuj się na dużą ilość emocji i ciarki na plecach..

BELKO VR

ESCAPE ROOM

VR Escape Room, jakiego jeszcze nie widziałeś!
Zostajesz umieszczony w świecie eksperymentu Belko jako jeden z 80 innych pracowników biurowych. Jesteś zmuszony rozwiązać zagadki, dokonywać trudnych wyborów, a zegar odlicza minuty i sekundy….

SUPERHOT

WŁADCA CZASU

Pozbądź się tego, co prawdziwe. Zaangażuj siebie, ciało i umysł. Zmierz się światem SUPERHOT VR. Wrogowie wlewają się do pokoju ze wszystkich stron, tuzin pocisków przemyka w powietrzu … czekaj. NIE SPIESZ SIĘ ! Czas porusza się tylko wtedy, gdy się poruszasz. Jedna z najlepszych i najbardziej utytuowanych gier VR na świecie !

Cennik

15 min

20

30 min

35

60 min

60

Punkt 44

Punkt 44
ul. Gliwicka 44
40-853 Katowice

GODZINY OTWARCIA

Piątek – Sobota 10:00 – ost. klient
Niedziela – Czwartek 10:00 – 23:00

KONTAKT

Tel. (32) 359 59 81
katowice@gravitacja.pl

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm