VRspot MKBOWLING – WARSZAWA2019-07-17T12:22:30+02:00

MKBOWLING – WARSZAWA

KRĘGLE | BILARD | NIGHT CLUB

WARSZAWA | GALERIA MŁOCINY

Remedium na nudne dni i wieczory posiada katowicki lokal w Galerii Libero. Do dyspozycji gości pozostaje tutaj 10 torów do gry w kręgle oraz sala bilardowa. MK Bowling łączy rozrywkę z gastronomią, bowiem oprócz dobrej zabawy czekają na graczy smakowite pozycje w menu, takie jak pizza z włoskimi dodatkami (przygotowywana w piecu opalanym drewnem) i przekąski. Lokal wyróżnia się ciekawym wystrojem i niezobowiązującą atmosferą, która sprzyja zarówno spotkaniom z przyjaciółmi czy rodziną, jak i integracjom firmowym.

VRspot by ZENonVR

Wirtualna rzeczywistość

VR na najwyższym poziomie

Doświadczenia i gry

BEAT SABER

MIECZE ŚWIETLNE

Beat Saber to gra rytmiczna VR, w której Twoim celem jest cięcie klocków w kierunkach wskazanych przez umieszczone na nich strzałki.
Klocki zbliżają się w rytm grającej muzyki.
Unikaj czerwonych ścian, które automatycznie kończą grę.

RICHIE’S PLANK EXPERIENCE

DESKA STRACHU

Winda się otwiera a przed Tobą wąska kładka, i 80 pięter niżej widzisz ruchliwą ulicę.
Boisz się wysokości ? Spróbuj tego !! Jedno z najlepszych i najpopularniejszych doświadczeń VR na świecie !! Za mało Ci adrenaliny – wbij piętro 666 🙂 5% graczy nie odważa się przejść do końca.

SUPERHOT

WŁADCA CZASU

Pozbądź się tego, co prawdziwe. Zaangażuj siebie, ciało i umysł. Zmierz się światem SUPERHOT VR. Wrogowie wlewają się do pokoju ze wszystkich stron, tuzin pocisków przemyka w powietrzu … czekaj. NIE SPIESZ SIĘ ! Czas porusza się tylko wtedy, gdy się poruszasz. Jedna z najlepszych i najbardziej utytuowanych gier VR na świecie !

BELKO VR

ESCAPE ROOM

VR Escape Room, jakiego jeszcze nie widziałeś!
Zostajesz umieszczony w świecie eksperymentu Belko jako jeden z 80 innych pracowników biurowych. Jesteś zmuszony rozwiązać zagadki, dokonywać trudnych wyborów, a zegar odlicza minuty i sekundy….

ELVEN ASSASSIN

ZABÓJCA ELFÓW

Złap łuk i obroń miasto przed napaścią hordy krwiożerczych orków. Uważaj, przeciwnik tylko wydaje się być ociężały i powolny. Potrafi zaatakować bardzo niespodziewanie. Uważaj, aby unikać masywnych ciosów rzucanych na ciebie przez orczych wojowników.

MAD FACTORY

SZALONA FABRYKA

Witaj w Fabryce! Chwila szalonej zabawy dla wszystkich. Zanurz się w świecie retro-przyszłości, gdzie jesteś nowym pracownikiem na piętrze najwspanialszej fabryki ciastek w Wszechświecie. Można tam znaleźć latające roboty, mechaniczne kurczaki i wodospady kaskadowego mleka. Musisz upiec, zamrozić i dostarczyć pyszne ciasteczka. Ale będziesz musiał się szybko poruszać – zegar tyka.

Cennik

15 min

20

30 min

35

60 min

60

Centrum Rozrywki MK Bowling

Galeria Młociny
ul. Zgrupowania AK “Kampinos” 15
05-075 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pon.- Czw. 12:00 – 22:00
Piątek 12:00 – 00:00
Sobota 10:00 – 02:00
Niedziela 10:00 – 22:00

KONTAKT

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm