VRspot2019-08-08T17:56:03+02:00

VRspot

Kompleksowe rozwiązanie gotowe do wdrożenia wszędzie, gdzie w szybki i łatwy sposób chcemy udostępnić technologię VR.
Maksymalnie zoptymalizowane, by stanowić w pełni funkcjonalne stanowisko VR zarówno jako niezależna wyspa jak i część większej instalacji.

VRspot by ZENonVR

Co to jest?

VRspot by ZENonVR to nowoczesne kompletne stanowisko naszego autorstwa przystosowane do gier i aplikacji w technologii wirtualnej rzeczywistości. Kompletne, bo poza systemem gogli, sensorów i kontrolerów Oculus Rift w wersji do komercyjnego użytku platforma posiada bardzo mocny komputer gamingowy oraz ekran 50” LED. Do podstawowego wyposażenia należą też wszelkie konieczne mocowania i wieszaki, zamykana na klucz wbudowana szafka, akcesoria dodatkowe oraz przede wszystkim niezbędne oprogramowania użytkowe. Konstrukcja platformy solidne stalowo-aluminiowe moduły pokryte wysokiej jakości i trwałości farbą przemysłową. Użytkownik po wejściu na platformę ma pełną swobodę ruchów, a specjalna barierka uniemożliwia wypadnięcie z obszaru działania. Całe stanowisko jest skonstruowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć wrażenia i doznania użytkownika i jeszcze mocniej wciągnąć go w wirtualny świat. Jednym słowem – gotowe rozwiązanie dla jak największej immersji.

Dla kogo?

Stanowisko idealne jako dodatkowa atrakcja lub jako uzupełnienie Twojej oferty.
Jest też rozwiązaniem dla miejsc, gdzie w szybki i prosty sposób należy wdrożyć gotowe oprogramowanie VR.
Możliwość ustawienia w centrach handlowych, centrach rozrywki, lobby hotelowych, pubach, salonach gier, ale też urzędach, muzeach, domach kultury, biurach i halach produkcyjnych.          VR to nie tylko gry !

VRspot red light
 • SALONY GIER I CENTRA ROZRYWKI – doskonałe uzupełnienie oferty o najnowocześniejszą technologię

 • PARKI I WESOŁE MIASTECZKA – wprowadzenie wirtualnej rzeczywistości do dotychczasowego portfolio atrakcji

 • KURORTY WYPOCZYNKOWE I  HOTELE – idealna rozrywka dla gości, szczególnie gdy przyjeżdżają z dziećmi

 • BASENY I OŚRODKI SPORTOWE – dopełnienie możliwości sportowych o rozrywkę VRfit

 • LOTNISKA I POCZEKALNIE – świetne narzędzie do uprzyjemnienia długotrwałego oczekiwania

 • MUZEA I OBIEKTY KULTURY – bezproblemowe wdrożenie sprzętowe technologii VR

 • SZKOŁY I UNIWERSYTETY – bezinwazyjna platforma testowania projektów VR uczniów i studentów

 • FIRMY I OBIEKTY TECHNOLOGICZNE – pełne możliwości technologii VR na 3 metrach kwadratowych

 • INSTYTUCJE SZKOLENIOWE – wdrożenie nowej metodologii szkoleniowej, kursy i aplikacje VR

 • WYSPY W GALERIACH HANDLOWYCH – dywersyfikacja źródła przychodów z wykorzystaniem istniejącej obsługi

 • BAWILANDIE I SALONIKI DLA DZIECI – nieporównywalna atrakcja dla dzieci

 • KLUBY I PUBY – świetne urozmaicenie klasycznych wieczornych wyjść

 • … i wszędzie gdzie można wdrożyć technologię VR 

Dzięki niesamowitej ilości możliwości zastosowań, ciężko znaleźć dziedzinę biznesu, w której PLATFORMA VR będzie chybionym pomysłem .

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą PLATFORMĄ VR, lub mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Lokalizacje VRspot

Czy Twój lokal znajduje się na mapce ? 

Co zyskasz?

Decydując się na kompletne rozwiązanie, jakim jest nasz VRspot masz pewność stuprocentowego zadowolenia – zarówno Twojego jak i osób korzystających z atrakcji.

Co dokładnie otrzymasz?

 • Gotowe, wielokrotnie przetestowane i zoptymalizowane rozwiązanie sprzętowe bardzo dobrze sprawdzające się w swojej roli – zarówno niezależnej wyspy na pasażu jak i elementu większej instalacji

 • Estetyczne, kompaktowe wdrożenie platformy VR wykonanej od początku do końca w Polsce przez profesjonalnych doświadczonych rzemieślników z najlepszej jakości materiałów 

 • Idealna kompatybilność dobranych komponentów elektronicznych o najwyższej jakości gwarantuje bezawaryjność oraz łatwość w obsłudze. W zestawie najnowszej generacji gogle VR, bardzo mocny komputer gamingowy, ekran LED 50″ oraz komplet niezbędnych akcesoriów i okablowania

 • Łatwa w obsłudze, stale rozwijana platforma rozliczeniowo-operacyjna 

 • Szeroki wybór  gier i atrakcji dla wybranego typu Klienta – możliwość swobodnej zmiany rozgrywki w zależności od zainteresowań lub wieku

 • Pełne wdrożenie: transport na miejsce, montaż, instalacja i podpięcie

 • Przygotowanie oraz przeszkolenie obsługi i pracowników

 • Regularny serwis i konserwacja sprzętowa oraz aktualizacja oprogramowania zdalnie oraz na miejscu u klienta

 • Gwarancja na sprzęt w systemie door-2-door 48h z natychmiastową wymianą na wolny od wad

 • Opieka serwisowa i zapewnienie ciągłości pracy z reakcją serwisantów liczoną w minutach

 • Pakiet materiałów promocyjnych wraz z bezpłatnym wsparciem marketingowym 

 • Dostęp do materiałów i wiedzy ekspertów technologii VR

 • Pomoc we wdrożeniu biznesowym – dostęp do statystyk oraz przykładów pozytywnych praktyk

VRspot blue light

Technologia

Skupmy się przez chwilę na kwestiach technicznych. Omówmy raz jeszcze dokładnie, czym jest, i z czego składa się PLATFORMA VR. Jest to autorska platforma o średnicy 150 cm. Dodatkowo, wyposażona jest ona w mocny komputer gamingowy. Certyfikowany zasilacz czuwa, by praca płyty wraz z grafiką działały bez zarzutu. Gogle Oculus Rift CV1 wraz z komercją licencyjną to komponenty odpowiedzialne za zabawę w wirtualnej rzeczywistości. Jednak by działały sprawnie, zamontowaliśmy zestaw 3 sensorów ruchu, podczas gdy do sterowania używamy kontrolerów Oculus Touch.  Monitor 50” LCD wraz ze stojakiem, pozwala na wyświetlenie rozgrywek na monitorach dla osób postronnych. Nie zapominajmy o dowolnym zestawie gier i aplikacji VR z licencją komercyjną. Do obsługi oraz zarządzania treścią rekomendujemy intuicyjne i przyjazne oprogramowanie. Dodatkowo, w cenę stanowiska wchodzi wsparcie techniczne oraz pomoc w aktualizacjach oprogramowania, a także dostawa, montaż oraz kompleksowe szkolenie i wdrożenie pracowników. Informujemy iż serwis sprzętu odbywa się door-2-door w ciągu 48 godzin.

Finansowanie

Mocno zależy nam na tym, by nasze rozwiązanie oraz ogólnie technologia VR stała się możliwie dostępna dla każdego w maksymalnej ilości lokalizacji. Umożliwiamy kilka modeli finansowania inwestycji.

Galeria lokalizacji

Zobacz więcej zdjęć na  foto-VRspot.ZENonVR.com

Dzięki niesamowitej ilości możliwości zastosowań, ciężko znaleźć dziedzinę biznesu, w której VRspot będzie chybionym pomysłem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym rozwiązaniem VR, lub mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji – i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zaufali nam :

KONTAKT

Jeśli interesuje Cię wynajem symulatorów wirtualnych lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Śledź ZENonVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

ZENonVR

44-100 Gliwice,
ul. Jagiellońska 9

Tel.: 32 445 71 79
Email: info@zenonvr.com
Web: zenonvr.com

Eventy

Tel.: 730 600 325
Email: eventy@zenonvr.com